slider0
slider2
slider3
slider4
slider5
slider6
slider7
sllider1

STOLRAD Sp. z o.o. rozpoczęła swą działalność w 1997 roku . Naszym głównym celem działania jest zapewnienie klientom kompleksowej oferty w dziedzinie konstrukcji aluminiowo – szklanych stosowanych w budownictwie.

Projektujemy i wykonujemy ściany kurtynowe, ślusarkę aluminiową zewnętrzną i wewnętrzną, konstrukcje ognioodporne oraz świetliki i ogrody zimowe. Proponujemy również elewacje w systemie Alucobond i Reynobond, wentylowane elewacje ceramiczne oraz okładziny aluminiowe Hunter–Douglas.

Staramy się aby nasza firma była coraz lepiej zorganizowana i wszechstronnie przygotowana do realizacji najtrudniejszych projektów inwestycyjnych. Olbrzymi nacisk stawiamy na wysoki standard naszych usług, wykorzystując doświadczenie i potencjał techniczno – ekonomiczny zarówno własny, jak i naszych partnerów.

Systematyczny rozwój przedsiębiorstwa, inwestycje w maszyny i oprzyrządowanie, szkolenie i doskonalenie pracowników oraz gromadzenie doświadczeń w różnego rodzaju realizacjach to powody dla których warto nam zaufać.

Zapraszamy do współpracy.